Pērkam visa veida mežus

Iepērkam gan neizstrādātus, gan izstrādātus mežus un jaunaudzes. Var būt kopā ar zemēm un ēkām. Veiksim cirsmu stigošanu, dastošanu un profesionālu novērtēšanu.

Kāpēc pārdot savu mežu Hansaprojektam?

Augstākā cena

Piedāvāsim labāko cenu par Tavu mežu

Taisnīga un godīga samaksa līguma slēgšanas brīdī

Latvijā darbojamies kopš 2008 gada, klienti mums uzticās

Juridiskā palīdzība

Palīdzēsim sakārtot visus dokumentus ātri un kvalitatīvi

Mēs vienmēr pielāgosimies Tavām vēlmēm. Izmantojot mūsu tehnoloģijas, varam novērtēt mežu vai cirsmas 24 stundu laikā.

Ja vēlies uzzināt sava meža vai cirsmas vērtību vai palīdzību pārdošanā, aizpildi pieteikumu un saņem profesionālu meža novērtēšanas speciālista konsultāciju bez maksas vai zvani +371 26337909.

Meža vērtēšanas speciālists ar Tevi sazināsies vienas darba dienas laikā!

Meža vērtēšanas speciālists ar Tevi sazināsies vienas darba dienas laikā!

KO PAR MUMS RUNĀ KLIENTI?

Pārdevu SIA „Hansaprojekts” savu cirsmu 2015.gadā. Aptaujāju vairākus mežsaimniecības uzņēmumus un labāko cenu saņēmu no SIA „ Hansaprojekts”. No uzņēmuma puses tika viss skaidri un saprotami izskaidrots par nodokļiem. Nauda tika samaksāta līguma slēgšanas dienā. Pēc tam uzņēmuma darbinieki 2017.gadā bez maksas palīdzēja uzrakstīt jaunaudžu kopšanas projektu un palīdzēja izkopt jaunaudzi. Pašlaik aug skaista, izkopta jaunaudze uz kuru prieks skatīties. Paldies SIA „Hansaprojekts” par izcilo servisu.
Ģirts Laugalis
Savu mežu pirmo reizi cirtu 2012. gadā, kad visus stigošanas, dastošanas darbus veica Grobiņas pakalpojumu centrā. Toreiz Grobiņas pakalpojumu centrs ieteica uzņēmumu, kas par labām cenām pērkot mežus un es 1,8 ha pārdevu par 4200 EUR. Likās, ka ir pamaz, bet ja jau Grobiņas pakalpojumu centra speciālisti saka, ka laba cena, tad jau tā ir. Tagad 2018.gadā gribēju tajā pašā mežā pārdot cirsmu 1,2 ha un uzticēju visus stigošanas, dastošanas darbus veikt SIA „ Hansaprojekts” un uzņēmums piedāvāja savu cenu 15000 EUR. Tajā momentā sapratu, ka 2012.gadā esmu savu mežu pārdevusi pa lēto. Paldies SIA „Hansaprojekts” puišiem par godīgo attieksmi, nekad nebiju cerējusi no sava meža dabūt tādu naudu.
Inga Vītola

Hansaprojekts speciālisti ir savas nozares eksperti ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi mežu pirkšanā un apsaimniekošanā. Palīdzēsim iztrādāt tādu apsaimniekošanas plānu, kas Tev dos vislabāko finansiālo ieguvumu.

Klienti, kas sadarbojas ar mums vienmēr iegūst vismaz par 15%-20% augstākas cenas un labāku finansiālo ieguvumu, nekā tas bija sākotnēji noteikts.

Kā pārdot savu mežu vai cirsmas Hansaprojektam?

Aizpildi pieteikumu

Aizpildi pieteikuma formu un sagaidi zvanu no mūsu mežu vērtēšanas eksperta un konsultanta vienas darba dienas laikā. Vari arī vienkārši zvanīt pa tālruni +371 26337909 un pieteikties uzreiz.

Saņem piedāvājumu

Mūsu speciālisti novērtēs Tavu mežu vai cirsmas un izteiks labāko piedāvājumu.

Saņem naudu

Tiekamies, notariāli apstiprinām dokumentus, parakstām līgumu un varēsi uzreiz saņemt naudu līguma slēgšanas brīdī.