Pērkam visa veida augošas koku cirsmas

Pērkam veida augošas koka cirsmas par augstām cenām. Nepieciešamības gadījumā veicam meža inventarizāciju, stigošanu, dastošanu vai dokumentu noformēšanu apliecinājumu iegūšanai.

Saņem maksimālu labumu no savām cirsmām.

Kāpēc pārdot cirsmas Hansaprojektam?

Labākā cena Latvijā

Piedāvāsim augstāko cenu par Tavām cirsmām. Mūsu cenas var pārsniegt konkurentus pat par 30 vai 40%.  Mēs nebaidāmies, ka mūsu piedāvājumu salīdzina ar citiem mežsaimniecības uzņēmumiem, ko arī saviem klientiem iesakām.

Godīga un taisnīga samaksa

Strādājam Latvijā jau vairāk nekā 10 gadus. Esam iemantojuši mūsu klientu uzticību un saņēmuši labas atsauksmes. Veiksim apmaksu uzreiz līguma slēgšanas brīdī.

Palīdzēsim sakārtot dokumentus

Sniegsim juridisko palīdzību un palīdzēsim nokārtot visus nepieciešamos dokumentus ātri un bez aizķeršanās.

Pēc klienta piedāvājuma pārdot ciršanai mežu, cirsmas novērtēšanu veicam vienas nedēļas laikā, kad nosaucam savu cenu. Bieži ar klientu kopā izstaigājam mežu un iesakām no mežsaimnieciskā viedokļa ko labāk cirst un ko labāk atstāt augot.

Mēs vienmēr pielāgosimies Tavām vēlmēm. Izmantojot mūsu tehnoloģijas, varam novērtēt i cirsmas 24 stundu laikā.

Ja vēlies uzzināt sava meža vai cirsmas vērtību vai palīdzību pārdošanā, aizpildi pieteikumu un saņem profesionālu meža novērtēšanas speciālista konsultāciju bez maksas vai zvani 371 26337909.

Meža vērtēšanas speciālists ar Tevi sazināsies vienas darba dienas laikā!

Samaksa

Cirsmas iegādes gadījumā samaksu veicam līguma noslēgšanas brīdī, līdz ar to meža īpašniekam nav jābaidās no apkrāpšanas. Daudzi konkurenti piedāvā visādas shēmas, ka samaksu veic pēc norealizētiem kubiem. Taču šinī gadījumā pastāv lielāka iespēja krāpnieciskiem gadījumiem. Vienmēr saviem klientiem iesakām, lai seko principam – vispirms ir samaksa un pēc tam var sākt zāģēt.

Kā veidojas cena par cirsmām?

Cena ir atkarīga no daudziem faktoriem, jo jāņem vērā:

  • Meža kubatūra
  • Zāģēšanas izmaksas
  • Izvešanas attālums
  • Koku kvalitāte
  • Citi faktori

Ko mēs darām ar iepirktām cirsmām?

Mēs iegūtos kokmateriālus piegādājam sadarbības partneriem, ar ko mums ir noslēgti sadarbības līgumi – piemēram, vietējie augstvērtīgu dizainu mēbeļu ražotāji, vietējie ražotāji, kas ražo augstvērtīgu produkciju, kā arī ražotāji Vācijā, Skandināvijas valstīs un Ķīnā un citās valstīs.